index index

urunlerimiz

referanslar tesciller etkinlikler siparis destek


 

 

 


 

 

 

 

1948’ten günümüze, yarım asırlık tecrübe...

 

Reform Agro Plant Ziraat Ürünleri A.Ş. 2012 yılında kuruldu. İspanyol MACASA firmasının ürünlerinin TÜRKİYE ithalatçısıdır.
1948 yılından bu yana üretim yapan İspanya’nın en köklü ve yenilikçi firmalarından MACASA firmasının ürünlerini üreticilerimize sunmaktadır.

Reform Ziraat Ürünleri; bitki besleme ürünleri, toprak ıslahı ve yeni nesil bitki koruma gruplarını tüm ülke genelinde satışa sunan bir firmadır.

Amacımız; ülkemiz üreticilerine ve bayilerine yetiştirdiği ürünler için güvenilir ve etkili sonuçlar alabilecekleri ürünler sunmaktır.
REFORM ZİRAAT; Türk tarımında yeni projeler ortaya koyup üreticilere kaliteli ve ekonomik üretim girdileri sunmayı ilke edinmiş bir firmadır.

Ürünlerimizi üreticilerimize ulaştıran tüm bayilerimiz değerli iş ortaklarımızdır.

Bayilerimizle ortak hareketle tüm üreticilerimizin çözüm ortağı olmayı prensip edinmiş bir firmayız. Tarımsal üretimde farklı ve yenilikçi bir bakış açısı ile hareket temel stratejimizdir.

Ülkemiz bir tarım ülkesidir. Zengin topraklarımızın fakir bekçileri olmamak için REFORM ZİRAAT ÜRÜNLERİ ile birlikte sorunlarınızın çözüm ortağı olmak dileğiyle…

 

Reform Agro Plant Ziraat Ürünleri A.Ş.

 

 

 

 

Altınova Mah. İstanbul Cad. 424/5 Buttim İş Mrk. No:5217 Osmangazi / Bursa

Tel / Faks: (0224) 249 49 59
Gsm: 0532 742 15 67

E-mail: reform@reformziraat.com